Activiteit van de Vlaamse Club Luxemburg: Geannuleerd

Geannuleerd: Film: Adults in the Room (2019) van Costa-Gavras
vrijdag 13/03/2020 om 21u00
Ciné Utopia

Op vrijdagavond 13 maart zal de gerenommeerde cinéast en regisseur Costa-Gavras zijn laatste film Adults in the Room (2019) persoonlijk voorstellen in Ciné Utopia. We hebben 10 gratis tickets!

Deze film is gebaseerd op de memoires van Yanis Varoufakis en beschrijft de kritieke onderhandelingen over de Griekse schuld tijdens de bijeenkomsten van de Eurogroep in 2015. Er zat een bepaalde sluwheid in het hart van Griekenland's financiële redding in dat jaar. Hoe uitdagender de linkse Syriza-regering werd, des te meer werd zij geconfronteerd met intimidatie van sommigen of dubbelzinnige geruststelling van anderen.

Vijf van onze leden krijgen gratis toegang tot deze film. We verdelen twee keer twee tickets en een keer een ticket. Om het zeer eenvoudig te houden geven we ze weg 'first come first served'. Bijkomende tickets zijn te koop via de website van het film festival. Alle informatie over de film vind je hier

Echte fans die nog meer willen weten kunnen trouwens gratis naar de Masterclass van en met Costa-Garvas. Die gaat door in het Frans/Engels in de Cinematheque op zaterdag 14/03 om 14:00/15:00. Deelname aan de Masterclass is gratis maar je moet wel inschrijven. Dit doe je hier

Als je deelneemt aan deze wedstrijd en tickets wint dan krijg je die op de avond van de voorstelling van de vertegenwoordiger van de Vlaamse Club die ook op de voorstelling aanwezig zal zijn. 

Wedstrijd afgesloten. Alle gratis tickets zijn verdeeld. 

We zijn trots op onze structurele partners en de steun die ze aan de Vlaamse Club Luxemburg geven.

 Room Sponsor  Multi Media Sponsor