Activiteit van de Vlaamse Club Luxemburg

Luister naar de  'Overwin Corona' Playlist en voeg jouw opbeurende nummers toe

Een playlist met songs over hoe we ons zullen voelen als deze crisis overwonnen is. Met songs als 'Come Together' van de Beatles of 'La ballade des gens heureux' van Gerard Lenorman. Meer dan vier uur opbeurende muziek samengesteld door onze leden. Ken jij nog opbeurende muziek die op de playlist past? 

Niets is eenvoudiger dan deelnemen. Abonneer je op de gedeelde playlist op Spotify en voeg daarna je eigen nummers toe zoals je ze toevoegt aan elke andere playlist op Spotify. We kijken al uit naar je bijdrage. 

Open de Playlist: hier

 

Hoe voeg ik nummers toe? 

Spotify heeft verschillende gebruikersinterfaces op PC en op mobiele toestellen. We kunnen hier onmogelijk compleet zijn. De stappen hieronder gelden als je de playlist opent in je Internet Browser (Chrome, Firefox, Safari ...). 

Stap 1: Volg de link die hierboven staat  (deze dus: Open de Playlist: hier.). In je browser kies je vervolgens het kleine menu '. . . ' (geel omcirkeld hieronder). 

Stap 2: Kies 'Opslaan in je bibliotheek' of 'Save to Your Library'. Nadat je dit hebt gedaan is de playlist in je bibliotheek opgeslagen. Je kunt er nu nummers aan toevoegen. 

Stap 3: Zoek het nummer op en voeg het toe aan de playlist. Om het nummer op te zoeken, gebruik je de zoekfunctie van Spotify. Als het nummer is gevonden staat er bij elk gevonden nummer opnieuw een menu '. . .'. Selecteer dit menu en kies 'Toevoegen aan Playlist'. 

Done! 

We zijn trots op onze structurele partners en de steun die ze aan de Vlaamse Club Luxemburg geven.

 Room Sponsor  Multi Media Sponsor