Ik stel mijn bedrijf of project in Luxemburg voor aan de leden van de VCL
Online in Zoom

Ben jij fier op het bedrijf waar je werkt of op je job? Wat produceert of doet je bedrijf of organisatie waar de leden van de Vlaamse Club en Nederlandstaligen in Luxemburg iets meer over moeten weten. Deel je enthousiasme en neem onze leden mee in een 'virtueel' bezoek aan je bedrijf.

Zo pakken we dit aan:

  • Je stelt je bedrijf/job voor in het online VCLzoomCAFE. Deze voorstelling duurt ongeveer 15 tot 30 minuten.
  • Daarna is er een vragenronde die ook 15 tot 30 minuten duurt. 
  • De VCL stelt het online VCLzoomCAFE ter beschikking. Wij organiseren en faciliteren de voorstelling. 

Wil je hier iets meer over weten? Zin om je bedrijf of job voor te stellen? Laat ons iets weten op Dit E-mail adres wordt beschermd tegen spambots. U moet JavaScript geactiveerd hebben om het te kunnen zien.

We zijn trots op onze structurele partners en de steun die ze aan de Vlaamse Club Luxemburg geven.

 Room Sponsor  Multi Media Sponsor