De ontmoetingsplaats voor Vlamingen die in het Groothertogdom Luxemburg of nabije omgeving wonen of werken.

Zou je, met wat je nu weet, deelnemen aan een Coronaproof 11-julifeest (rond 11 juli) waar 100 a 120 mensen aanwezig kunnen zijn? 

     

Film: Kom hier dat ik u kus
(BECOMING MONA)

Nog zeker tot 10/05/2021
Utopia

"Kom hier dat ik u kus" (Becoming Mona), gebaseerd op de bestseller van Griet Op de Beeck is vanaf 21 april te bekijken in Utopia. Wij hadden voor onze leden gratis tickets

Door deze film te gaan zien steun je de culturele sector, een sector die extra zwaar heeft geleden onder de corona crisis.

Meer info

Tragikomische verfilming van de gelijknamige, succesvolle roman van Griet Op de Beeck. Met vallen en opstaan baant Mona zich een weg door het leven, getekend door de dood van haar jong gestorven moeder.

Mona is de oudste dochter in een gezin waarvan de moeder op jonge leeftijd overlijdt. Kom hier dat ik u kus toont hoe Mona zich als kind, twintiger en dertiger een weg door het leven baant. Terwijl iedereen over haar heen loopt, probeert ze zich staande te houden in een wereld vol egotrippers en egoïsten. Tot ze inziet dat het zo niet langer kan. 

Informatie over de speeldata en tijden vind je op de website van Kinepolis in Luxemburg: hier. Volgens onze informatie speelt de film nog tot minstens 3 mei. 

De verdeler van de film schonk de Vlaamse Club 5x2 tickets voor deze film. De tickets zijn niet geldig op zaterdag, zon- en feestdagen, maar wel op alle andere dagen (dus ook op vrijdag). Ben je lid van de club? Neem dan nu deel aan de wedstrijd via het onderstaande formulier. 

Alle tickets zijn verdeeld. Het deelnameformulier is niet langer beschikbaar. 

We zijn trots op onze structurele partners en de steun die ze aan de Vlaamse Club Luxemburg geven.

   Multi Media Sponsor