De ontmoetingsplaats voor Vlamingen die in het Groothertogdom Luxemburg of nabije omgeving wonen of werken.

Mosel Licht & Flammen
6 mei 2022, boarding om 19u00
Grevenmacher

Unieke kans, mee te maken in een sfeervolle groep. 

Een licht- en muziekfestival dat de prachtige Luxemburgse Moezelstreek in de schijnwerpers zet. Het festival bestaat uit zowel een programma aan boord als een programma aan land en biedt u de gelegenheid de licht- en muziekshows vanaf de rivierboot “ROUDE LÉIW” te bewonderen. 

De organisatoren "Entente Touristique de la Moselle Luxembourgeoise", "Navitours" en de maatschappij "KOLB (DE)" hebben een gevarieerd programma samengesteld. Wij kiezen voor de inschepingsplaats Grevenmacher en de ontschepingsplaats Remich. Dit event omvat een verscheidenheid aan gastronomische menu's aan boord van de ROUDE LÉIW, waar u zich ook kunt vergapen aan en bewonderen van de indrukwekkende videomappings.

Als hoogtepunt zal bij de ontscheping in Remich een groots vuurwerk plaatsvinden, waardoor dit evenement een onvergetelijk moment wordt.

Wij hebben een aantal zitjes voor de FORMULE "ROUDE LÉIW" opzij laten leggen voor onze leden. Zo kun je meteen dit unieke event in groep meemaken. Inbegrepen : inclusief Cruise, 1 Glas Crémant, 3-gangenmenu, Orkest, Lichtshow en busvervoer (Remich - Grevenmacher). 

Verdere praktische info zal volgen in één van de volgende nieuwsbrieven. Schrijf nu al de datum in je agenda. 

   Multi Media Sponsor 

We zijn trots op onze structurele partners en de steun die ze aan de Vlaamse Club Luxemburg geven.