De ontmoetingsplaats voor Vlamingen die in het Groothertogdom Luxemburg of nabije omgeving wonen of werken.

Samen deelnemen aan Mosel Licht & Flammen
Vrijdag 21 oktober 2022, inschepen vanaf 18u30
Remich

Op 21 en 22 oktober vormt de Luxemburgse Moezelstreek, van Wasserbillig tot Remich, het decor voor een uniek en nog nooit eerder vertoond festival van licht en muziek in Luxemburg ...

Alle plaatsen zijn geboekt. Je kunt nog inschrijven op de wachtlijst.

Breng een sfeervolle avond met ons door aan boord van het schip "Roude Léiw" en beleef enkele fascinerende momenten vanuit uw uitkijkpunt aan boord. Verwen uw zintuigen en geniet van een heerlijk 3-gangen menu, vers bereid in de kombuis aan boord. Laat het orkest van Lisa Mariotto en Rol Girres, twee van de bekendste muzikanten van Luxemburg, u begeleiden naar de dansvloer. Wij garanderen u een avond die u niet snel zult vergeten..

Een licht- en muziekfestival dat de prachtige Luxemburgse Moezelstreek in de schijnwerpers zet. Het festival bestaat uit zowel een programma aan boord als een programma aan land en biedt u de gelegenheid de licht- en muziekshows vanaf de “ROUDE LÉIW” te bewonderen. 

Wij hebben een aantal zitjes voor de FORMULE "ROUDE LÉIW" opzij laten leggen voor onze leden. Zo kun je meteen dit unieke event in groep meemaken. Inbegrepen : inclusief Cruise, 1 Glas Crémant, 3-gangenmenu, Orkest, Lichtshow en busvervoer  (van het ontschepingspunt terug naar het vertrekpunt).

We stappen op in Remich en varen naar Grevenmacher. Op het einde van de avond keer je met de bus terug naar Remich. De bussen rijden normaal tot 2:00 elke 15 minuten. Je hebt dus voldoende tijd om maximaal van je avond te genieten.

Praktisch:

  • Dit unieke event is exclusief voor leden van de Vlaamse Club. We hebben een beperkt aantal plaatsen geboekt. 
  • We bieden dit event aan aan kostprijs, dat is slechts 125.-EURO per persoon. 
  • Je kunt nu inschrijven. Zoals steeds worden inschrijvingen in volgorde van betaling gerangschikt. 

Inschrijvingsformulier

De Vlaamse Club is een inclusieve club. Iedereen is welkom. Schrijf in en we verwelkomen je graag op onze activiteiten.

Selecteer Nieuwsbrief hieronder als je de elektronische nieuwsbrief wil ontvangen. Zo blijf je op de hoogte van activiteiten en acties. 

Welke informatie of suggesties omtrent je inschrijving wens je ons nog mee te delen? 

Hieronder bevestig je dat je inschrijving pas definitief is na de betaling van eventuele bijdragen en dat je de Algemene Voorwaarden van de Vlaamse Club Luxemburg vzw aanvaardt. De prijs van de activiteit is op deze pagina boven dit formulier vermeld. Stort de bijdrage op bankrekening BIL LU28 0023 1888 7085 7800 (BIC : BILLLULL) met vermelding van het inschrijvingsnummer dat je van ons zal ontvangen. Als je deelneemt aan een gratis activiteit hoef je natuurlijk niets te betalen. Het inschrijvingsnummer dat je op je e-mail adres ontvangt geldt als bewijs van inschrijving

 

Na het inschrijven krijg je een bevestiging van inschrijving te zien. Bovendien ontvang je een inschrijvingsnummer op het e-mail adres dat je hebt opgegeven. Neem contact met ons op of check je SPAM folder mocht dit niet het geval zijn. Je inschrijvingsnummer geldt als bewijs van inschrijving. 

   Multi Media Sponsor 

We zijn trots op onze structurele partners en de steun die ze aan de Vlaamse Club Luxemburg geven.