De ontmoetingsplaats voor Vlamingen die in het Groothertogdom Luxemburg of nabije omgeving wonen of werken.

Foto's: Mosel Licht & Flammen

Vrijdag 21 oktober 2022, inschepen vanaf 18u30
Remich

Een prachtige, ontspannen en gemoedelijke avond.

Bekijk de foto's in een Google Photo Album: hier.

Op 21 en 22 oktober vormt de Luxemburgse Moezelstreek, van Wasserbillig tot Remich, het decor voor een uniek en nog nooit eerder vertoond festival van licht en muziek in Luxemburg ...

Alle plaatsen zijn geboekt. Je kunt nog inschrijven op de wachtlijst.

Breng een sfeervolle avond met ons door aan boord van het schip "Roude Léiw" en beleef enkele fascinerende momenten vanuit uw uitkijkpunt aan boord. Verwen uw zintuigen en geniet van een heerlijk 3-gangen menu, vers bereid in de kombuis aan boord. Laat het orkest van Lisa Mariotto en Rol Girres, twee van de bekendste muzikanten van Luxemburg, u begeleiden naar de dansvloer. Wij garanderen u een avond die u niet snel zult vergeten..

Een licht- en muziekfestival dat de prachtige Luxemburgse Moezelstreek in de schijnwerpers zet. Het festival bestaat uit zowel een programma aan boord als een programma aan land en biedt u de gelegenheid de licht- en muziekshows vanaf de “ROUDE LÉIW” te bewonderen. 

Wij hebben een aantal zitjes voor de FORMULE "ROUDE LÉIW" opzij laten leggen voor onze leden. Zo kun je meteen dit unieke event in groep meemaken. Inbegrepen : inclusief Cruise, 1 Glas Crémant, 3-gangenmenu, Orkest, Lichtshow en busvervoer  (van het ontschepingspunt terug naar het vertrekpunt).

We stappen op in Remich en varen naar Grevenmacher. Op het einde van de avond keer je met de bus terug naar Remich. De bussen rijden normaal tot 2:00 elke 15 minuten. Je hebt dus voldoende tijd om maximaal van je avond te genieten.

Praktisch:

  • Dit unieke event is exclusief voor leden van de Vlaamse Club. We hebben een beperkt aantal plaatsen geboekt. 
  • We bieden dit event aan aan kostprijs, dat is slechts 125.-EURO per persoon. 
  • De inschrijvingen zijn afgesloten.

   Bubbles PartnerMulti Media Sponsor 

We zijn trots op onze structurele partners en de steun die ze aan de Vlaamse Club Luxemburg geven.