De ontmoetingsplaats voor Vlamingen die in het Groothertogdom Luxemburg of nabije omgeving wonen of werken.


Foto's: Algemene ledenvergadering

Restaurant La Fontana, 3 Pl. de l'Église, 7316 Steinsel
op 07 oktober 2021 en vangt aan om 19u30 stipt.

Efficiënt en to the point. Een gezellige avond onder vrienden en enkele nieuwe gezichten.

Bekijk de foto's in een Google Photo Album: hier.

Waarom? Omdat een nieuwe wet ons verplicht onze statuten te wijzigen. Vandaar deze oproep aan de leden om massaal aanwezig te zijn zodat je kan uw stem uit brengen. Er worden trouwens onder de aanwezigen een aantal prijzen verloot ... wat ontdek je ter plaatse 😊

Uiteraard is dit eveneens een uitstekende gelegenheid om bij een glas bij te praten (zeker na de lange zomermaanden), of om kennis te maken met de nieuwelingen. En we zijn fier op wat we met onze club het voorbije werkjaar hebben gerealiseerd en geven jullie graag tekst en uitleg hierover.

Reeds een paar feiten: van oktober 2021 tot eind september 2022 schreven zich maar liefst 850 deelnemers in voor onze activiteiten. Het aantal leden steeg met 30% ...

We rekenen op je. Om de werking van de club te verzekeren naar de toekomst toe hebben we je medewerking echt nodig. Na de vergadering gaat de nieuwe bestuursploeg meteen aan de slag om onze werking in 2022-2023 nog beter te maken. 

De vergadering begint om 19u30 stipt. Na de vergadering, die we zo kort mogelijk willen houden, volgt voor zij die willen een gezellig diner. Voor het diner kiezen we voor een 'pay as you dine' formule zodat iedereen 's avonds zelf bestelt en afrekent. Je hoeft dus vooraf niets te betalen. Zo wordt de algemene vergadering een gezellig weerzien of voor anderen een gezellige kennismaking. Dank dat je erbij bent! 

De vergadering en het diner gaan door op dezelfde locatie: restaurant La Fontana, 3 Pl. de l'Église, 7316 Steinsel.

Formeel:

  • Dit is de link naar de agenda van de vergadering: Hier.
  • Dit is de link naar het volmachtformulier: Hier. (Downloaden, invullen en terugsturen)
  • Keur hier al de adreswijziging goed: Keur de adreswijziging goed.

Klik hier om al voor de aanvang van de vergadering de adreswijziging goed te keuren.

Praktisch:

  • Deelname is gratis voor leden. 
  • Het diner is 'pay as you dine': iedereen rekent 's avonds zelf af. 

 

  RR Interieur      Bubbles PartnerMulti Media Partner 

We zijn trots op onze structurele partners en de steun die ze aan de Vlaamse Club Luxemburg geven.