De ontmoetingsplaats voor Vlamingen die in het Groothertogdom Luxemburg of nabije omgeving wonen of werken.


Knutselclub

De Knutselclub deelt mee dat ze dit jaar vanwege het Corona virus helaas geen knutselmiddagen kunnen organiseren. De club hoopt in 2021 weer van start te kunnen gaan. 

De Knutselclub is een creatieve en gezellige knutselmiddag voor kinderen met een boel leuke projecten. 

De Club

De knutselclub biedt knutselmiddagen aan voor Nederlandstalige kinderen tussen 6 en 11 jaar. De bijdrage is 4 Euro per kind. Hiervoor wordt het materiaal, een drankje en wat lekkers aangeboden. De kalender van de Knutselclub wordt jaarlijks gepubliceerd en geintegreerd in de kalender van de Vlaamse Club Luxemburg. De knutselclub zoekt nieuwe knutselouders die ons team willen komen versterken! De knutselclub werkt samen met de Vlaamse Club en de Nederlandse Vereniging Luxemburg.

Praktisch

  • De knutselclub gaat door in 202, rue Principale, Munsbach. 
  • De knutselclub kun je contacteren via het volgende adres: knutselclubinluxemburg[@]gmail[.]com. 

We zijn trots op onze structurele partners en de steun die ze aan de Vlaamse Club Luxemburg geven.

   Multi Media Sponsor