De ontmoetingsplaats voor Vlamingen die in het Groothertogdom Luxemburg of nabije omgeving wonen of werken.

Artikel index


Dit is de 'Overwin Corona' Playlist. Voeg zelf jouw opbeurende nummers toe.

Met de After Work Drink en het seminarie Erfrecht laten we als club duidelijk COVID achter ons en organiseren we weer 'binnen activiteiten'. Met welke song wil jij je enthousiasme uitdrukken? 

Een playlist met songs over hoe we ons voelen als deze crisis overwonnen is. Met songs als 'Come Together' van de Beatles of 'La ballade des gens heureux' van Gerard Lenorman. Meer dan vier uur opbeurende muziek samengesteld door onze leden. Ken jij nog opbeurende muziek die op de playlist past? 

Niets is eenvoudiger dan deelnemen. Abonneer je op de gedeelde playlist op Spotify en voeg daarna je eigen nummers toe zoals je ze toevoegt aan elke andere playlist op Spotify. We kijken al uit naar je bijdrage. 

We zijn trots op onze structurele partners en de steun die ze aan de Vlaamse Club Luxemburg geven.

   Multi Media Sponsor