De ontmoetingsplaats voor Vlamingen die in het Groothertogdom Luxemburg of nabije omgeving wonen of werken.

Gezocht: Boekhouder (m/v)

Fiduciaire Mosellan Sarl is gevestigd in Ahn. Wij adviseren voornamelijk middelgrote ondernemingen in de binnenvaart. Ter versterking van ons team zijn we op zoek naar een fulltime, internationaal georiënteerde boekhouder.

Jouw profiel:

 • Afgeronde opleiding, bv. accountant of fiscalist
 • Ervaring met belastingaangiften en financiële jaarrekeningen
 • Zeer goed gesproken en geschreven Duits of Nederlands, Engels een voordeel
 • Naast een sterk analytisch vermogen zijn nauwkeurigheid en zorgvuldigheid vereist. Aangezien u zult optreden als tussenpersoon tussen de verschillende afdelingen en dus zult communiceren met collega's en cliënten alsook met het management, zijn sterke communicatieve en interpersoonlijke vaardigheden op alle hiërarchische niveaus essentieel. Daarnaast is het vermogen en de bereidheid om levenslang te leren een belangrijke persoonlijke eigenschap, aangezien van u wordt verwacht dat u zich aanpast aan de complexe en snel veranderende fiscale regelgeving en deze dienovereenkomstig ten uitvoer legt.

Jouw taken:

 • Je organiseert de financiële en boekhoudkundige processen
 • Tijdige voorbereiding van maandelijkse en jaarlijkse financiële afsluiting volgens Lux GAAP en internationale boekhoudnormen
 • Je maakt periodiek toerekeningen en reserveringen, verwerkt belastingzaken (aangiften omzetbelasting, loonbelasting, inkomstenbelasting en vennootschapsbelasting, opstellen/controleren extern opgestelde belastingaangiften) en stelt winst- en verliesrekeningen en balansen op
 • U bereidt de basis voor bedrijfsbeheersbeslissingen voor en ondersteunt de strategisch-operationele planning van onze cliënten
 • Verdere ontwikkeling van interne processen en interne systemen, bv. boekhoudkundige richtsnoeren en opleiding
 • Technisch contact voor onze klanten
 • Rapportage

Wij bieden:

 • Een vaste baan in een positieve werksfeer.
 • Een gerichte en op maat gemaakte introductie en ondersteuning, afhankelijk van uw bestaande professionele en technische ervaring is gegarandeerd
 • Ondersteuning bij aanvullende opleidingen en bevordering van uw professionele ontwikkeling

Kunnen we U enthousiasmeren voor deze baan? Wij zien uit naar uw sollicitatie, met vermelding van uw salarisverwachtingen en de vroegst mogelijke aanvangsdatum. Stuur ons uw sollicitatie per post of e-mail.  We horen graag van u!

Fiduciare Mosellan S.à.r.l.
7, Route du Vin
L-5401 Ahn

Dit E-mail adres wordt beschermd tegen spambots. U moet JavaScript geactiveerd hebben om het te kunnen zien.

www.mosellan.eu

   Multi Media Sponsor 

We zijn trots op onze structurele partners en de steun die ze aan de Vlaamse Club Luxemburg geven.