De ontmoetingsplaats voor Vlamingen die in het Groothertogdom Luxemburg of nabije omgeving wonen of werken.

Oproep: Humanitaire steun Oekraïne
Stel je kandidaat als vrijwilliger en/of breng een initiatief aan dat wij als club kunnen ondersteunen 

De nood in Oekraïne is hoog, zeer hoog.

Recent schonk de Vlaamse Club Luxemburg nog meer dan 400 powerbanks weg aan LUkraine (De Vlaamse Club schenkt 417 powerbanks). We willen echter nog een stapje verder gaan, en als club ons collectief steentje bijdragen. Hiervoor willen we actief beroep doen op onze leden en sympathisanten. 

Hoe pakken we dit aan?

We hebben 2 vragen voor jullie:

  1. Ben je bereid om je als vrijwilliger te engageren om te helpen de voorgestelde initiatieven (van jezelf of andere leden) mee uit te voeren? Dit kan zowel een financiële, organisatorische of materiële bijdrage zijn. Gelieve je voorkeuren in het formulier hieronder te specifiëren. Wij houden in ieder geval de vinger aan de pols met LUkraine om ook via hen op de hoogte te blijven van de meest actuele en dringende noden.
  2. Heb jij een initiatief in gedachten waarvan jij vindt dat we dit als Vlaamse Club moeten ondersteunen (financieel, organisatorisch of materieel)?

Je antwoorden kun je doorgeven door het invullen van onderstaand formulier. Alle suggesties zijn welkom.

Selecteer Nieuwsbrief hieronder als je de elektronische nieuwsbrief wil ontvangen. Zo blijf je op de hoogte van activiteiten en acties. 

 
 

Wat gebeurt er nadat ik het formulier heb verstuurd?

We nemen even de tijd om alle inputs te verzamelen en te analyseren. Daarna nemen we contact op met de personen die zich hebben opgegeven als vrijwilliger. En dan gaat de bal aan het rollen...

Let op: de VCL fungeert hier als “ideeënbus” en engageert zich om geïnteresseerde personen samen te brengen. Van de vrijwilligers wordt verwacht dat zij actief meehelpen de initiatieven te organiseren en uit te voeren. De bedoeling is niet dat het VCL bestuur al het werk op zich neemt, daar dit organisatorisch niet haalbaar is. Uiteraard helpen wij in de mate van het mogelijke om dit initiatief succesvol te maken.

Alvast bedankt, in naam van velen, voor jullie suggesties en hulp.

Het VCL bestuur

  RR Interieur      Bubbles PartnerMulti Media Partner 

We zijn trots op onze structurele partners en de steun die ze aan de Vlaamse Club Luxemburg geven.