De ontmoetingsplaats voor Vlamingen die in het Groothertogdom Luxemburg of nabije omgeving wonen of werken.

Jobs

Wij, de INL-groep, transporteren allerlei soorten goederen tussen verschillende havens via de binnenwateren. Op onze schepen zijn rond de 400 professionals werkzaam. Er zijn 16 administratieve medewerkers die onze vloot ondersteunen. Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar een fulltime

Administratief medewerker ondersteuning bedrijfsvoering

Administratief medewerker arbeidsveiligheid en schadebeheersing

De voertaal op ons kantoor is Duits/Nederlands. Dit betekent dat je zowel Duits als Nederlands zou moeten kunnen. Echter omdat ongeveer 90% van de inkomende en uitgaande correspondentie in het Nederlands is, hoef je echt geen angst voor het Duits te hebben.

Aanbod:

  • Een vaste baan in een jong (en gezellig) team
  • Een gevarieerd takenpakket  
  • Een laagdrempelige organisatie
  • Een uitgebreide introductie, evenals opleidings- en scholingsmogelijkheden
  • Flexibele werkuren

Heb jij interesse? Meer informatie vindt u op onze website www.inl.lu. We kijken ernaar uit om met jou in contact te komen.

  RR Interieur      Bubbles PartnerMulti Media Partner 

We zijn trots op onze structurele partners en de steun die ze aan de Vlaamse Club Luxemburg geven.