De ontmoetingsplaats voor Vlamingen die in het Groothertogdom Luxemburg of nabije omgeving wonen of werken.

Vakantiewensen van de voorzitter

Beste leden van de Vlaamse Club Luxemburg,

Bij het schrijven van deze tekst is het 22 graden, met een lichte bries en droog weer. De weersvoorspelling belooft weinig verandering. We mogen dankbaar zijn voor het beschikbare water om onze tuinen te beregenen en planten te verzorgen.

Het afgelopen voorjaar was er één om trots op te zijn. We hadden een goed gevuld programma met een prachtige opkomst bij elke activiteit. Maar bovenal genoten we van het plezier, de kameraadschap en de vriendschap binnen onze Vlaamse Club. Het gaat niet altijd om de resultaten, maar om de weg ernaartoe en de vreugde die we samen beleven.

Daarom zijn we als bestuur bijzonder trots op iedereen die dit mogelijk maakt. Samen zijn we de vereniging en mogen we trots zijn op wat we het afgelopen voorjaar hebben bereikt.

Namens het bestuur wens ik jullie allemaal een heerlijke vakantie toe. Of je nu van de zon aan de kust geniet, de rust in de bergen opzoekt, of thuis ontspant, ik hoop dat deze zomer je veel vreugde en ontspanning brengt. We bedanken jullie voor jullie enthousiasme en betrokkenheid bij onze club. Laten we deze zomer nieuwe energie opdoen, zodat we in het najaar weer vol goede moed samenkomen voor nieuwe activiteiten en ontmoetingen. Geniet van de tijd met familie en vrienden en maak mooie herinneringen.

Voor snelle beslissers: Er zijn nog enkele plaatsen vrij voor de viering op 11 juli in Hotel Le Royal. Dit is ook onze laatste officiële bijeenkomst met de vertrekkende ambassadeur, Dhr. Lambert. Mis deze speciale gelegenheid niet!

Vergeet niet: Niks moet, niksen mag.

Met vriendelijke groet,

Marc Roels
Voorzitter van de Vlaamse Club 

                Bubbles PartnerMulti Media Partner 

We zijn trots op onze structurele partners en de steun die ze aan de Vlaamse Club Luxemburg geven.