De ontmoetingsplaats voor Vlamingen die in het Groothertogdom Luxemburg of nabije omgeving wonen of werken.

Nu inschrijven: Algemene ledenvergadering

Restaurant La Fontana, 3 Pl. de l'Église, 7316 Steinsel
op 1 maart 2024 en vangt aan om 19u00.

📢 Doe mee en laat je stem horen op onze Algemene Ledenvergadering! 🗳️ Jouw steun is essentieel voor de werking van onze club. We vertrouwen op jouw aanwezigheid en inzet. Samen kunnen we onze club nog sterker maken. Tot dan! 🤝 We zijn fier op wat we in dit verlengd werkingsjaar hebben gerealiseerd. Van oktober 2022 tot eind 2023 schreven meer dan 1200 deelnemers zich in voor onze activiteiten. 

Uiteraard is dit eveneens een uitstekende gelegenheid om bij een glas bij te praten, of om kennis te maken met de nieuwelingen. En we zijn fier op wat we met onze club het voorbije werkjaar hebben gerealiseerd en geven jullie graag tekst en uitleg hierover.

We rekenen op je. Om de werking van de club te verzekeren naar de toekomst toe hebben we je medewerking echt nodig. Na de vergadering gaat de nieuwe bestuursploeg meteen aan de slag om onze werking in 2024 nog beter te maken. 

Afspraak om 19u00 om de vergadering 19u30 stipt te beginnen. Na de vergadering, die we zo kort mogelijk willen houden, volgt voor zij die willen een gezellig diner. Voor het diner kiezen we voor een 'pay as you dine' formule zodat iedereen 's avonds zelf bestelt en afrekent. Je hoeft dus vooraf niets te betalen. Zo wordt de algemene vergadering een gezellig weerzien of voor anderen een gezellige kennismaking. Dank dat je erbij bent! 

Warning! JavaScript must be enabled for this form to work properly.

Inschrijvingsformulier

De Vlaamse Club is een inclusieve club. Iedereen is welkom. Schrijf in en we verwelkomen je graag op onze activiteiten.

Selecteer Nieuwsbrief hieronder als je de elektronische nieuwsbrief wil ontvangen. Zo blijf je op de hoogte van activiteiten en acties. 

Welke informatie of suggesties omtrent je inschrijving wens je ons nog mee te delen? Pas op: voor het bezoek aan de LAR: vermeld hier voor iedere deelnemer Naam, voornaam, geboortedatum, nummer van het identiteitsbewijs dat u op de dag van het bezoek zal bijhebben en of de persoon lid is van de LAR. Voor het Kennismakingsetentje vermeld je de naam van de deelnemers en de codes van je menukeuzes.

 

Na het inschrijven krijg je een bevestiging van inschrijving te zien. Bovendien ontvang je een inschrijvingsnummer op het e-mail adres dat je hebt opgegeven. Neem contact met ons op of check je SPAM folder mocht dit niet het geval zijn. We willen u vriendelijk verzoeken om, nadat u zich heeft aangemeld, ook aanwezig te zijn. Mocht u onverhoopt verhinderd zijn, verzoeken wij u vriendelijk dit tijdig per e-mail te melden via Dit E-mail adres wordt beschermd tegen spambots. U moet JavaScript geactiveerd hebben om het te kunnen zien.

                Bubbles PartnerMulti Media Partner 

We zijn trots op onze structurele partners en de steun die ze aan de Vlaamse Club Luxemburg geven.