De ontmoetingsplaats voor Vlamingen die in het Groothertogdom Luxemburg of nabije omgeving wonen of werken.


Privacy Verklaring

De Vlaamse Club Luxemburg verzamelt de volgende gegevens van zijn leden, van personen die zijn ingeschreven op zijn nieuwsbrief of deelnemen aan activiteiten van de VCL: 

  • Leden: Naam, adres, e-mail adres en het type lidmaatschap (individueel of gezin). U kunt optioneel ook uw telefoonnummer meedelen. Deze gegevens worden verzameld om met u te communiceren omtrent onze activiteiten, het innen van de lidgelden en om als VZW aan onze wettelijke verplichtingen te voldoen omtrent het neerleggen van ledenlijsten. Voor onze ledenadministratie houden we ook bij wanneer u uw lidgeld hebt betaald. 
  • Elektronische nieuwsbrief: uw naam en e-mail adres. Deze gegevens worden verzameld om u de nieuwsbrief te sturen. 
  • Niet leden die deelnemen aan activiteiten die worden georganiseerd door de Vlaamse Club: uw naam en e-mail adres om met u te communiceren omtrent de activiteit.

De ledenlijsten en deelnemerslijsten van activiteiten worden 10 jaar bewaard. De Vlaamse Club Luxemburg bewaart deze gegevens in het kader van de ledenwerving, evaluatie van activiteiten en in het kader van de organisatie van zijn toekomstige activiteiten en het innen van de lidgelden. 

De Vlaamse Club Luxemburg zal uw gegevens niet aan derden doorgeven, tenzij u zich inschrijft voor een activiteit die in samenwerking of door derden wordt georganiseerd. In dit geval worden de gegevens die u hebt verstrekt tijdens de inschrijving aan derden doorgegeven (voorbeeld, als u zich inschrijft voor het Sinterklaasfeest dat we meestal in samenwerking met de Nederlandse Vereniging organiseren dan delen we uw inschrijvingsgegevens met deze vereniging). 

U kunt uw gegevens laten schrappen door een e-mail te sturen naar de secretaris van de Vlaamse Club Luxemburg (Dit E-mail adres wordt beschermd tegen spambots. U moet JavaScript geactiveerd hebben om het te kunnen zien.).

De Vlaamse Club kan fotos publiceren die zijn genomen op zijn activiteiten. Mocht u niet wensen dat een foto waarop u staat wordt gepubliceerd, dan kunt u dit laten weten aan de secretaris. Mocht er per vergissing toch een foto van u online komen te staan dan volstaat eveneens een mail aan de secretaris. 

De bestuursleden van de Vlaamse Club hebben toegang tot de ledenlijsten van de Vlaamse Club, tot de deelnemerslijsten van de activiteiten en tot informatie over de status van de betalingen van deelnemers voor hun deelname aan de activiteiten en de communicatie daaromtrent. Het doel van de toegang tot deze gegevens is de efficiënte organisatie van de activiteiten.

Om de gegevens te verwerken gebruikt de Vlaamse Club Luxemburg de volgende subcontractors:

  • Hetzner.de: https://www.hetzner.com/de/rechtliches/datenschutz/. De VCL website wordt gehost bij Hetzner.de. De gegevens die je op de online formulieren invult worden opgeslagen in de databanken van de webserver. De webmaster heeft een versleutelde toegang tot deze omgeving.
  • Microsoft.com: https://privacy.microsoft.com/en-us/privacystatement. De VCL gebruikt OneDrive als collaboratieve omgeving voor de samenwerking binnen het bestuur. Deze omgeving kan informatie bevatten zoals ledenlijsten, deelnemerslijsten, communicatie met bestuursleden, communicatie met partners en leveranciers en communicatie met leden. Bestuursleden hebben een versleutelde toegang tot deze omgeving
  • Google.com: https://www.google.com/drive/terms-of-service/. De VCL gebruikt Google Drive als backoffice omgeving voor de administratie van lidmaatschappen, inschrijvingen voor activiteiten, feedback over activiteiten en de babysitterslijst. Bestuursleden hebben een versleutelde toegang tot deze omgeving.
  • Mailchimp.com: https://mailchimp.com/legal/privacy/. De VCL gebruikt Mailchimp om de nieuwsbrief (E-Leeuwke) te versturen. De webmaster heeft een versleutelde toegang tot deze omgeving.

De Vlaamse Club, opgericht in 1980, staat met beide benen in de 21ste eeuw. Deze elektronische gegevensverwerking is essentieel om een efficiënte werking van onze club te garanderen.  
 

                Bubbles PartnerMulti Media Partner 

We zijn trots op onze structurele partners en de steun die ze aan de Vlaamse Club Luxemburg geven.