De ontmoetingsplaats voor Vlamingen die in het Groothertogdom Luxemburg of nabije omgeving wonen of werken.


Foto's Peter De Keyzer
Vijf minuten ambitie - Pleidooien voor een beter werkend land
Arendt House Luxembourg
9 december 2021 - 19u00

Het was een zeer leerrijke, aangename avond.

Bekijk de fotos in een Google Photo Album: hier.

Dit is een voordracht met een politieke en economische boodschap!  ‘Iedereen is bevoegd, niemand is verantwoordelijk. We leven in een gestold land.’ Toch blijft hij optimistisch. Al moet er dringend een toekomstplan komen. ‘Ik wil echt iets veranderen in dit land. Daarom ga ik niet in de politiek.’

Peter De Keyzer (46) is bekend als voormalig hoofdeconoom van BNP Paribas Fortis. Vandaag leidt hij zijn eigen strategisch communicatiebureau. Als opiniemaker schreef hij ruim tien jaar tweewekelijks columns in zakenkrant De Tijd. Die bundelde hij nu in ‘Vijf minuten ambitie, pleidooien voor een beter werkend land’.

“Worden we sinds de vijf minuten politieke moed van Yves Leterme beter bestuurd?”, verklaart De Keyzer de titel van het boek. “Zijn er meer mensen aan de slag? Stijgen we in internationale rankings? Is onze infrastructuur moderner geworden? Werd de overheid efficiënter? Het antwoord is telkens hetzelfde: neen.”

Schrijf in voor deze avond rond "Vijf minuten ambitie - pleidooien voor een beter werkend land" van Peter De Keyzer. Dit wordt een voordracht met een politieke en economische boodschap.

Deze avond organiseren wij in samenwerking met de Belgische Ambassade in Luxemburg en Arendt House. We kunnen dankzij onze partners deze activiteit gratis aanbieden aan zowel onze leden en niet-leden. 

Meer info:

  • Meer over Peter De Keyzer: hier.
  • Meer over Peter De Keyzer en zijn boek: hier.
  • Pas op: Deuren open om 18u30. Start van het debat om 19u00 (Stipt). 
  • Pas op: het aantal plaatsen is beperkt. 
  • Waar: Arendt House. 41A avenue JF Kennedy, Luxembourg

   Multi Media Sponsor 

We zijn trots op onze structurele partners en de steun die ze aan de Vlaamse Club Luxemburg geven.