De ontmoetingsplaats voor Vlamingen die in het Groothertogdom Luxemburg of nabije omgeving wonen of werken.

Foto's: Bedrijfsbezoek: La Provencale

woensdag 15 november 2023 om 18u00 (stipt)
3, Z.I. Grasbech, Leudelange 

Bezoek achter de schermen van een indrukwekkende luxemburgse werkgever

Bekijk de foto's in een Google Photo Album: hier.

Dit was de activiteit

De VCL organiseert regelmatig bedrijfsbezoeken bij ondernemingen waar Vlamingen actief zijn of waar Luxemburg groot in is (en vaak overlappen deze twee aspecten). Dit keer nodigen we je uit om een dieper inzicht te krijgen in het welbekende La Provencale.

La Provencale is een groothandel in voedings- en non-foodproducten met een indrukwekkend assortiment van meer dan 40.000 producten. Met een team van 1600 medewerkers en een vloot van ruim 200 koelwagens bedienen ze niet alleen de horeca in Luxemburg, maar strekken ze hun dienstverlening uit tot ver in de hele Grande Région. Klantenservice en kwaliteit staan hoog in het vaandel bij La Provencale, en we willen natuurlijk graag zelf een oordeel vellen over deze aspecten.

We nodigen je graag uit voor een bezoek aan La Provencale op woensdag 15 november 2023, om 18.00 uur, op hun locatie in Leudelange, Z.I. Grasbech 3. We benadrukken het belang van stipte aanwezigheid.

Deze activiteit is kosteloos voor onze leden, terwijl niet-leden een bijdrage van €17 per persoon dienen te betalen. Het aantal deelnemers is beperkt, dus we raden aan snel te reageren om je plek te verzekeren voor dit ongetwijfeld boeiende bezoek.

PAS OP: Alle plaatsen zijn geboekt. Je kunt nog inschrijven op de wachtlijst.

                Bubbles PartnerMulti Media Partner 

We zijn trots op onze structurele partners en de steun die ze aan de Vlaamse Club Luxemburg geven.