De ontmoetingsplaats voor Vlamingen die in het Groothertogdom Luxemburg of nabije omgeving wonen of werken.

Nieuw Partnerschap

We zijn bijzonder trots dat we, net voor onze Algemene Leden Vergadering, een nieuwe partner mogen aankondigen.

Bernard-Massard is de belangrijkste producent van mousserende wijnen in Luxemburg, gemaakt volgens de "Méthode traditionelle".

Al 5 generaties lang een familiebedrijf, is het hun missie om wijnen van uitmuntende kwaliteit te maken en met respect voor traditie, door constant te streven naar vooruitgang op sociaal, ecologisch en kwalitatief vlak. De mensen bij Bernard-Massard werken elke dag in de wijngaard en in de kelders met slechts één doel voor ogen: de proever een moment van beleving geven.

Een overzicht van hun producten kan je hier terugvinden: https://www.bernard-massard.lu/nl/onze-producten/

Dankzij dit partnership kunnen we op de activiteiten waar we een drankje aanbieden, voor jullie ook een glaasje bubbels van Bernard-Massard schenken.

Onze vereniging telt verschillende partners, maar extra partners blijven uiteraard van harte welkom. Heb je interesse in de verschillende mogelijkheden? Stuur ons dan een mailtje via Dit E-mail adres wordt beschermd tegen spambots. U moet JavaScript geactiveerd hebben om het te kunnen zien..

Droom, leef. Vlaamse Club Luxemburg!

   Bubbles PartnerMulti Media Sponsor 

We zijn trots op onze structurele partners en de steun die ze aan de Vlaamse Club Luxemburg geven.