De ontmoetingsplaats voor Vlamingen die in het Groothertogdom Luxemburg of nabije omgeving wonen of werken.


Lidgeld betalen voor 2024

Het lidgeld bedraagt 35 EUR voor een gezin en 25 EUR voor een individueel lid. 

Ook dit jaar kun je eenvoudig het lidgeld betalen door de de QR code te scannen of aan te klikken op een mobiel toestel en in in de Payconiq app het gewenste bedrag in te vullen. Betaal je via overschrijving? Vermeld op je overschrijving je Naam en 'Lidgeld 2024'.  Je kunt betalen op rekening: LU09 0019 2855 7470 9000 (BCEELULL). 

Ben je al lid?

Dan hoef je naast het betalen van het lidgeld niets te doen. Zodra de betaling binnenkomt verlengen we je lidmaatschap voor 2024. 

Ben je nog geen lid? 

Alle informatie over het lidmaatschap kun je nalezen op onze pagina Lid worden & Lidgeld

De Vlaamse Club Luxemburg organiseert ieder jaar een pak zeer gevarieerde activiteiten. We hebben netwerking events of familieactiviteiten en verliezen nooit het bourgondische aspect uit het oog. Ook tijdens de coronacrisis hebben we onze leden niet in de kou laten staan. We hebben snel geschakeld en zijn online activiteiten gaan aanbieden. Bovendien hebben we onze leden consequent geïnformeerd over de verschillende reisbeperkingen die er golden. Met de versoepeling van de maatregelen bevat onze kalender nu al opnieuw een reeks buiten- en netwerking-activiteiten.  

Voeg daar nog aan toe de kans om gratis tickets te winnen, de babysitterslijstgratis zoekertjes of regelmatige job-advertenties en je weet dat je bij de VCL goed zit. We mogen het belangrijkste trouwens niet vergeten: de VCL is een uitstekend platform om naast je internationale vriendenkring in Luxemburg ook een Vlaamse vriendenkring op te bouwen. Dit allemaal voor maar 35 € voor gezinnen en 25 € voor individuele leden.

Nog niet overtuigd?

Hier zijn tientallen redenen om ook in 2024 lid te worden: Voorbije activiteiten.

                Bubbles PartnerMulti Media Partner 

We zijn trots op onze structurele partners en de steun die ze aan de Vlaamse Club Luxemburg geven.