De ontmoetingsplaats voor Vlamingen die in het Groothertogdom Luxemburg of nabije omgeving wonen of werken.

Zoekertje: Schenking van tweedehands laptops of Chromebooks aan de primaire afdeling Nederlandstalige sectie van de Europese School Luxemburg

 Je koopt een nieuwe laptop en legt de oude opzij... om nooit meer te gebruiken. Wat doet jouw bedrijf met oude laptops? Heb je een oude laptop over en wil je die aan iemand schenken?

De primaire afdeling van de Nederlandse sectie van de Europese School Luxemburg is momenteel op zoek naar enkele gebruikte laptops of Chromebooks die nog een tweede rondje kunnen meegaan. Met deze apparaten kunnen we een extra stimulerende leeromgeving creëren.

Misschien hebben jullie connecties met bedrijven die laptops vernieuwen en waarvan we de afgeschreven laptops kunnen hergebruiken. We doen graag een beroep op jullie netwerk om ons te helpen deze oproep te verspreiden. Jullie hulp kan een aanzienlijk verschil maken voor onze leerlingen.

Als je personen kent die ons hierbij kunnen helpen horen we het graag. Neem gerust contact op via dit e-mail adres: Dit E-mail adres wordt beschermd tegen spambots. U moet JavaScript geactiveerd hebben om het te kunnen zien. .

We danken je alvast hartelijk voor de samenwerking.

Met vriendelijke groet,

Donckele Evelyn

Namens de primaire Nederlandstalige sectie van de Europese School Luxemburg

                Bubbles PartnerMulti Media Partner 

We zijn trots op onze structurele partners en de steun die ze aan de Vlaamse Club Luxemburg geven.