De ontmoetingsplaats voor Vlamingen die in het Groothertogdom Luxemburg of nabije omgeving wonen of werken.

 Job: Leerkrachten Immersie Nederlands
Institut Notre-Dame Arlon

De school organiseert sinds 2007 immersie-onderwijs in het Nederlands van het eerste tot het zesde jaar middelbaar onderwijs. Dit jaar ondervindt de school echter  moeilijkheden om één of twee leerkrachten te vinden voor de vakken Wetenschappen in het derde en vierde jaar en Aardrijkskunde in het vijfde en zesde jaar. 

We hebben van de school het volgende bericht ontvangen: 

Onze advertenties hebben voorlopig nog niets opgeleverd. Als wij geen leraar(s) vinden voor de start van het nieuwe kalenderjaar op 8 januari 2024, zullen wij jammer genoeg deze lessen in het Nederlands moeten opschorten tot volgend schooljaar. Wij willen er echt alles aan doen om de promotie van het Nederlands binnen onze school voort te zetten en hopen daarbij op uw steun om deze advertentie door te sturen naar uw contactpersonen. 

Stuur uw kandidatuur naar Dit E-mail adres wordt beschermd tegen spambots. U moet JavaScript geactiveerd hebben om het te kunnen zien. of neem telefonisch contact op via + 32 63 24 52 10.

                Bubbles PartnerMulti Media Partner 

We zijn trots op onze structurele partners en de steun die ze aan de Vlaamse Club Luxemburg geven.